Firefox

Firefox dla Android

Najszybsza przeglądarka na Android

Jak Firefox prezentuje się na telefonie? Przeglądarka wyglądem naśladuje Firefox dla systemu Windows, ale posiada interfejs dostosowany do urządzeń mobilnych. Przykładowo, strony mogą być otwarte jednocześnie w formie kart, do których...Zobacz pełny opis

Zalety

  • Wygodny interfejs z kartami
  • Wspiera wtyczki
  • Zarządzanie zakładkami
  • Wspiera Firefox Sync

Wady

  • Niektóre strony są niezbyt dobrze prezentowane

Doskonały
9

Jak Firefox prezentuje się na telefonie?

Przeglądarka wyglądem naśladuje Firefox dla systemu Windows, ale posiada interfejs dostosowany do urządzeń mobilnych. Przykładowo, strony mogą być otwarte jednocześnie w formie kart, do których można przejść po naciśnięciu ikony numerku znajdującej się obok paska adresu. W ten sposób można łatwo poruszać się między kilkoma otwartymi naraz stronami, bez tworzenia bałaganu na ekranie. 

Podobnie jak desktopowa wersja programu, Firefix na Androida posiada wsparcie dla rozszerzeń – tak  zwanych wtyczek. Dzięki nim możesz zwiększyć funkcjonalność swojej przeglądarki.  

Co odróżnia Firefox od innych przeglądarek na urządzenia mobilne? 

Dzięki rozmaitym wtyczkom dostosujesz Firefox idealnie do swoich potrzeb. Z ich pomocą można poprawić jakość przeglądania stron lub dodać funkcje mediów społecznościowych. 

Inne przydatne opcje, które są wbudowane w Firefoxa na Androida, to na przykład zręczny menadżer zakładek, czy strona startowa, na której znajdziesz najczęściej odwiedzane przez Ciebie strony. Warto zwrócić również uwagę na fakt, że funkcja powiększania i zmniejszania widoku strony została znacznie ulepszona od czasu wersji alfa przeglądarki. Teraz wystarczy ścisnąć ekran, aby powiększyć, lub dotknąć go dwukrotnie, aby szybko przybliżyć lub oddalić widok, dzięki czemu możesz bez wysiłku poruszać się po stronie. 

Inną świetną funkcją Firefoxa na Androida jest wsparcie dla Firefox Sync, za pomocą którego będziesz mieć dostęp do zakładek, historii oraz kart na desktopowej wersji Firefoxa. W ten sposób nie musisz się martwić o ręczne wprowadzanie adresu za każdym razem. 

Prosta i wygodna w użyciu przeglądarka

Firefox na Androida został tak zaprojektowany, aby zapewnić użytkownikom płynniejsze przeglądanie Internetu na telefonie. 

Firefox to bardzo dobra przeglądarka na Androida, dzięki której w wygodny sposób możesz korzystać z Internetu na swoim telefonie. 

 

Ostatnia wersja Firefoxa na Androida udostępnia opcję synchronizację z kontem Firefox, przyciski szybkiego udostępniania treści, ukrywanie panelu opcji, wtyczki Binga i lepszą integrację z Open Web Apps. Dodano pasek stanu ładowania treści i usunięto opcję „send tab" do urządzeń mobilnych

Firefox również wspiera następujące języki: południowo-afrykański angielski, tajski, litewski oraz języki słowiańskie.

Zmiany

  • Ostatnia wersja Firefoxa na Androida udostępnia opcję synchronizację z kontem Firefox, przyciski szybkiego udostępniania treści, ukrywanie panelu opcji, wtyczki Binga i lepszą integrację z Open Web Apps. Dodano pasek stanu ładowania treści i usunięto opcję „send tab" do urządzeń mobilnych

    Firefox również wspiera następujące języki: południowo-afrykański angielski, tajski, litewski oraz języki słowiańskie.

Najczęściej pobierane Przeglądarki na android

Firefox

Download

Firefox 65.0.1

Opinie użytkowników o Firefox

Sponsorowany×